آغاز اولين مرحله واگذاري واحد هاي پروژه مسكوني شهرك آتي شهر

شنبه, 23 خرداد 1394 ساعت 08:24

پس از اولين مرحله واگذاري آپارتمان هاي آتي شهر اعلام شد:

187واحد آپارتمان شهرك آتي شهر به زودي آماده مي شود

atishahr

 با حضور گروهي ازمالكان و مديران شركت آتي ساز مراسم اولين مرحله واگذاريآپارتمانهاي آتي شهر منطقه 22 كلان شهرتهران به مالكان برگزار شد و تا ماه آينده 178 واحد و تا 45 روز آينده 124 واحد ديگر به مالكان تحويل داده مي شود.

در مراسم اولين مرحله واگذاري آپارتمانهاي آتي شهر مهندس مباحي مدير عامل شركت آتي ساز در جمع نمايندگان مالكان با اشاره به سوابق و تاخيرات پروژه گفت : باعث افتخار من است كه تمام مسوولان فعلي بنياد و شركت مادر تخصصي عمران و مسكن ايران و همچنين مسوولان شركت آتي ساز دست به دست هم داده اند تا حق مردم را در آتي شهر ادا كنيم .

 مباحي با اشاره اهميت حق و حقوق مردم در اين پروژه گفت : احساس من و همكارانم اين است در صورت ادا شدن حق مردم در واقع عيد و شادي به خانه آنها هديه مي شود و هر كسي كه باعث شادي خانواده ها شود قطعا موجبات  رضايت خداوند متعال را فراهم كرده است .

 مدير عامل شركت آتي ساز در ادامه گفت : به جرات مي توانم بگويم  با توجه به حمايت مسوولان ،تيم فعلي پروژه تمام تلاش و توان خود را به كار مي برند تا اين حق در اولين فرصت ممكن ادا شود .

 وي در ادامه ضمن تشكر از نمايندگان مالكان كه با صرف وقت و تلاش بدون هيچ چشم داشتي  پيگير منافع و حق مالكان آتي شهر بودند ، از كليه مديران عامل گذشته و مديران فعلي و قبلي و همچنين تك تك كاركنان شركت كه به دلايل مختلف فشار و سختي پروژه را تحمل كرده بودند نيز تشكر كرد و گفت : البته ما معتقد نيستيم كه كار بي عيب و نقصي را به مالكان تحويل مي دهيم و به دليل مشكلات پيش آمده و با هدف همكاري بيشتر با مالكان يك "مديريت بهره برداري شهرك آتي شهر "را  در ساختار شركت آتي ساز  پيش بيني كرده ايم تا ضمن استقرار در شهرك آتي شهر ، در كنار مالكاني كه واحد هاي خود را به تدريج تحويل ميگيرند حضور داشته و اگر اشكالي پيش آمد كمك كند تا بهره برداري از پرو‍ژه به بهترين نحو ممكن صورت پذيرد.

 وي در رابطه با عملكرد اخير "مديريت بهره برداري آتي شهر" نيز توضيح داد تا كنون 50 ملك مراجعه داشتند كه 20 واحد رفع نقص شده اند و 15 واحد در بلوك6 و 15 واحد در بلوك 5 در حال رفع نقص مي باشند.

 در ادامه مراسم يك جلد كلام ا.. مجيد و كليد واحد مسكوني به سه تن از مالكان از جمله خانم معصومه بلند از خانواده معظم شهدا به نمايندگي از مالكان واحد هاي آماده ،اهدا شد.

 

گالری تصاویر

پیام مدیـــــر عامل

  • در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، مسكن انسان‌ها نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند. اگر امروز از نام آتي‌ساز بعنوان نماد بلند مرتبه‌سازي، اعتماد و استحكام ياد مي‌‌شود… ادامه پیـــام

پــــروژه های در دست طراحی